Vase, Royal Copenhagen Vase , Royal Copenhagen

 Vase, vasen er som ny. Prisen er Auktion..
Udgiver: kim H.
Pris: 300 kr.
Adresse: Åvangen 45 5750 Ringe
2015-27-06
Udsigt: 2
Løbenummer:x7d6gj1x
Klik på billedet for at forstørre
Vase, vasen er som ny. Prisen er Auktionspris. 600 kr
Type: Vase
Mærke: Royal Copenhagen
Produkt: Royal Copenhagen Vase
Relateret Vase, Royal Copenhagen Vase , Royal Copenhagen
- Retro/gammel vase

 Sælger denne retro/gamle keramik vase.Vasen er som ny, uden nogen fo..
- Vase, Pynte vase, Normann Copenhagen

 Sort swing vase fra Normann Copenhagen. Vasen er i..
- Vase, Normann Copenhagen Swing

 Stor Swing vase i rød fra Normann Copenhagen. Vasen er ..
- Vase, Normann Copenhagen

 Hvid swing vase 30 cm, som ny.
- Vase, iittala

 Alvar Alto Collection. Vase 12 cm, glas, opalhvid. Vasen er som ny.
- Platte, Royal Copenhagen

 Platte fra Royal Copenhagen med Vestforbrændingen som motiv. ..
- Glas, krystal vase

 Meget smuk faset slebet krystal vase, Vasen er uden brugsspor og må..
- Keramik, Royal Copenhagen

 Ægte Royal Copenhagen fad/skål som ny!
- Vase, Vase, Norman

 Rød Norman Vase Fremstår som ny
- Vase, Vase, Hay - Anne Black

 Fin hvid vase. Helt som ny.Sender gerne såfremt køber be..
- Glas vase

 Stor glas vase. Hel som ny. Uden blomster H: 30 - Ø: 15 Du har mulighed for ..
- Glas, Vase/lysestage, Stelton

 Flot vase fra stelton, som kan bruges til forskellige tin..
- Vase, Bjørn Wiinblad

 2 stk. vaser af Bjørn Wiinblad, Flora. Begge vaser fremstår som..
- Vase, Trip trap

 Trip trap vase i glas som sidder i holder af teak træ. 24cm høj med g..
- Porcelæn, vaser, kineske

 3 kineske vaser fremstår som nye uden skår 13 ½ cm høje d..
- vaser

 To vaser sælges som sæt til 300kr. Kunstner er L. Hjort, med indgraveret nummer..
- Vase, Antikvase

 Lækker høj vase, næsten som ny, kun været brugt i få måneder i st..
- Glas, Vase, Holmegaard

 Holmegaard vase , kun brugt som dekoration. 200kr
Retro/gammel vase Sælger denne retro/gamle keramik vase. Vasen er som ny, uden nogen form for ridser og skår. Den er 25 cm høj Kom med et budType: Retro/gammel vaseLouise O.8721 Daugård29792063350 kr.
Vase, Pynte vase, Normann Copenhagen Sort swing vase fra Normann Copenhagen. Vasen er i rigtig fin stand, uden skrammer.Type: Vase Mærke: Normann Copenhagen Produkt: Pynte vaseMette V.Sønderborggade 6, 2 th2100 København Ø28912604,2891260475 kr.
Vase, Normann Copenhagen Swing Stor Swing vase i rød fra Normann Copenhagen. Vasen er mundblæst glas og hver er unik. Der er ingen fejl eller skår, sælges kun da jeg ikke har plads til den fremme. 40 cm i højden.Produkt: Vase Mærke: Normann Copenhage
Vase, Normann Copenhagen Hvid swing vase 30 cm, som ny.Produkt: Vase Mærke: Normann CopenhagenMarlene E.7120 Vejle Øst28833544100 kr.
Vase, iittala Alvar Alto Collection. Vase 12 cm, glas, opalhvid. Vasen er som ny.Produkt: Vase Mærke: iittalaMargit L.Artillerivej 722300 København S23887025600 kr.
Platte, Royal Copenhagen Platte fra Royal Copenhagen med Vestforbrændingen som motiv. Årstal ukendt. Skal afhentes i Brøndby (dvs. sendes ikke).Produkt: Platte Mærke: Royal CopenhagenLene T.Elmehøj 12605 Brøndby5054437850 kr.
Glas, krystal vase Meget smuk faset slebet krystal vase, Vasen er uden brugsspor og måler ca 30 cm i højden, Ø 16 cm, vægt ca 3 Kg. Fast pris og køber afhenter eller betaler porto.Type: Glas Produkt: krystal vaseErik H.Plougslundvej 1567190 Billund40
Keramik, Royal Copenhagen Ægte Royal Copenhagen fad/skål som ny!Type: Keramik Produkt: Royal CopenhagenSofie J.Amagervej 166705 Esbjerg Ø6151562050 kr.
Vase, Vase, Norman Rød Norman Vase Fremstår som nyType: Vase Mærke: Norman Produkt: VaseAnne R.5000 Odense C31771293100 kr.
Vase, Vase, Hay - Anne Black Fin hvid vase. Helt som ny. Sender gerne såfremt køber betaler porto.Type: Vase Mærke: Hay - Anne Black Produkt: VaseChristina J.ooo8832 Skals20775702200 kr.
Glas vase Stor glas vase. Hel som ny. Uden blomster H: 30 - Ø: 15 Du har mulighed for at betale med MobilePayProdukt: Glas vaseSvend B.7430 Ikast3031826250 kr.
Glas, Vase/lysestage, Stelton Flot vase fra stelton, som kan bruges til forskellige ting, herunder fyrfadslys mv,Type: Glas Mærke: Stelton Produkt: Vase/lysestagekristian S.Egegade 4A8200 Aarhus N2778342650 kr.
Vase, Bjørn Wiinblad 2 stk. vaser af Bjørn Wiinblad, Flora. Begge vaser fremstår som nye uden skår eller lignende. Motivet er malet med blåt. Vaserne måler 10 cm i højde og diameter måler 6,5 cm. Prisen er pr. stk. Seriøse bud er velkomne.Produkt: Va
Vase, Trip trap Trip trap vase i glas som sidder i holder af teak træ. 24cm høj med glas 12,5cm bred 6,5cm dybProdukt: Vase Mærke: Trip trapTobias G.Møllehus Alle9900 Frederikshavn4056291475 kr.
Porcelæn, vaser, kineske 3 kineske vaser fremstår som nye uden skår 13 ½ cm høje diam 7 cmType: Porcelæn Mærke: kineske Produkt: vaserkarina l.kalundborgvej 84291 Ruds Vedby2724204175 kr.
vaser To vaser sælges som sæt til 300kr. Kunstner er L. Hjort, med indgraveret nummer. Stor er 9 cm høj, lille er 5 cm højProdukt: vaserFlemming A.Marstalsgade 362100 København Ø26369628300 kr.
Vase, Antikvase Lækker høj vase, næsten som ny, kun været brugt i få måneder i stuen. Højde: 90 cmType: Vase Produkt: AntikvaseS. Y.A3480 Fredensborg53692606100 kr.
Glas, Vase, Holmegaard Holmegaard vase , kun brugt som dekoration. 200krType: Glas Mærke: Holmegaard Produkt: VaseGulsen H.2700 Brønshøj50582335,50582335200 kr.