Teak indskudsborde, Dansk design

 Fantastisk smuk stand. Set til 2500 på auktion. Kun
Udgiver: Susanne B.
Pris: 1.200 kr.
Adresse: Tordenskjoldsgade 57, 1 tv 8200 Aarhus N
2015-24-10
Udsigt: 15
Løbenummer:r5v38l0x
Klik på billedet for at forstørre
Produkt: Teak indskudsborde
Mærke: Dansk design
Relateret Teak indskudsborde, Dansk design
- Små Retro Teak Ting, Dansk Design

 Tre små retro ting til nødder, slik eller bare til..
- Teak hylde, Dansk design

 Super fed teak hylde med skuffe til salg!Til at hænge under e..
- Arkivskab, Atkitekttegnet, Hviid, DK

 Retro skab fra 1950'erne teak træ, dansk design. ..
- Spisebordsstol, Teak/nappa, Dansk design

 6 super fine spisestuestole med buet ryg. Stol..
- Teak skrivebord, Dansk Design

 Meget velholdt teakbord sælgesBordet står i århus.Skr..
- Indskudsbord, Dansk design, mahogni

 Bordpladen på det største bord har lidt mærker, ..
- Indskudsbord, egetræ

 Retro indskudsbord Dansk design fra 1960,erne sælges.Bordene er ..
- Indskudsbord, Dansk design, teaktræ, b: 47 l: 32
- PALISANDER INDSKUDSBORDE, DANSK DESIGN

 FLOTTE INDSKUDSBORDE I ÆGTE RIO PALISANDER.stø..
- Forstærker, Thule IA 100, 100 W

 Fantastisk god stand / står som ny, har kun været i ..
- Pendel, Fog og Mørup

 Dansk design. Fed retro lampe til sofabordet. Udført i plasticma..
- Litografi

 Fantastisk Krull litografi - vurderet til 2500 kun
- Andet, ?

 Fantastisk køretøj til børn. Kun brugt indenfor, men er endnu mere anvendel..
- Anden arkitekt, Dansk design, Skab

 Smuk teak Retro skab med hvide porcelæn greb med in..
- Sølv kande, Atla, motiv: Klassisk Dansk design

 Fantastisk flot sølvkande i Dansk desi..
- Gyngehest, Dansk design, Moover

 Flot stand. Fejler ingenting. Kan skilles ad uden værk..
- Anden arkitekt, Reol system, massiv teak

 ældre dansk design, fået oplyst det skulle v..
- Messing lysestager, Dansk Designs, RETRO

 Smuk dansk lysestage i massiv messing.Den har ..
Små Retro Teak Ting, Dansk Design Tre små retro ting til nødder, slik eller bare til pynt. Lille sjælden glasbeholder (ca 10 cm diameter) med flot kuppel / låg og begge i drejet teakholder (15 cm dia.) Og 2 små skåle (7 og 8 cm i dia.) Tænker ar de 2
Teak hylde, Dansk design Super fed teak hylde med skuffe til salg! Til at hænge under et spejl, i entréen eller lignende. Hylden har beslag til ophæng og er i god stand uden ridser. Jeg bor i Kbh nv, hvis du vil forbi og se den. Tag et kig forbi min
Arkivskab, Atkitekttegnet, Hviid, DK Retro skab fra 1950'erne teak træ, dansk design. Meget pæn vedligeholdt.Produkt: Arkivskab Mærke: Atkitekttegnet, Hviid, DKTessa j.Frederiksberg2000 Frederiksberg424323054.000 kr.
Spisebordsstol, Teak/nappa, Dansk design 6 super fine spisestuestole med buet ryg. Stolene er af massiv teaktræ og betrukket med sort nappa på ryg og sæde. Pris pr stol 900kr.Produkt: Spisebordsstol Mærke: Dansk design Materiale: Teak/nappaMajken N.N
Teak skrivebord, Dansk Design Meget velholdt teakbord sælges Bordet står i århus. Skrivebordet er 72 cm i højden, 55 cm i bredden og 104 cm i længden Ring eller skriv på 25694882Produkt: Teak skrivebord Mærke: Dansk DesignKasper C.Kamilledalen 168930
Indskudsbord, Dansk design, mahogni Bordpladen på det største bord har lidt mærker, som kan fjernes med sandpapir.Produkt: Indskudsbord Materiale: mahogni Mærke: Dansk designBent L.Østervang 316520 Toftlund41954691500 kr.
Indskudsbord, egetræ Retro indskudsbord Dansk design fra 1960,erne sælges. Bordene er Design nr. 42. Mål b = 59/47/36 d = 40/40/40 h = 60/44/38Produkt: Indskudsbord Materiale: egetræOle J.7200 Grindsted61273983800 kr.
Indskudsbord, Dansk design, teaktræ, b: 47 l: 32 h: 47 Nyreformet indskudsborde i teaktræ af dansk snedkermester. Mål. H. 47 cm. B.47 cm. L. 32 cm. - H. 44 cm. B.34 cm. L. 28 cm. Vi sender/leverer gerne, fragt/tranport betales af køber. Der kan betal
PALISANDER INDSKUDSBORDE, DANSK DESIGN FLOTTE INDSKUDSBORDE I ÆGTE RIO PALISANDER. største bord er 55 x 44 cm og 48 cm høj. 46 x 39 cm og det mindste er 38 x 36 cm.Produkt: PALISANDER INDSKUDSBORDE Mærke: DANSK DESIGNaase s.lysholm alle4690 Haslev292
Forstærker, Thule IA 100, 100 W Fantastisk god stand / står som ny, har kun været i brug i ½ år, m/remote.Produkt: Forstærker Model: IA 100 Mærke: Thule Watt: 100Søren H.8800 Viborg28731594,287315943.500 kr.
Pendel, Fog og Mørup Dansk design. Fed retro lampe til sofabordet. Udført i plasticmateriale, hvor igennem orange lys skinner. Indbygget hejs så højden kan reguleres.Type: Pendel Mærke: Fog og MørupMartin S.2880 Bagsværd60639000400 kr.
Litografi Fantastisk Krull litografi - vurderet til 2500 kunProdukt: LitografiSusanne B.Tordenskjoldsgade 57, 1 tv8200 Aarhus N605706611.500 kr.
Andet, ? Fantastisk køretøj til børn. Kun brugt indenfor, men er endnu mere anvendelig udenfor.Produkt: Andet Mærke: ?Ida M.Korskildevej 24040 Jyllinge20975123, 20975123150 kr.
Anden arkitekt, Dansk design, Skab Smuk teak Retro skab med hvide porcelæn greb med indianer måler 62 L 42 h 13 dyb med en hyldeArkitekt: Anden arkitekt Produkt: Skab Model: Dansk designkenneth n.tjelevej 3 5 sal tv8240 Risskov41980098165 kr.
Sølv kande, Atla, motiv: Klassisk Dansk design Fantastisk flot sølvkande i Dansk design ( Georg Jensen stil). Forsølvet med fint sort håndtag (stemplet i bunden: ALP. Danmark, Alta 101). Ca. 15 cm høj.Type: Sølv kande Motiv: Klassisk Dansk design Kun
Gyngehest, Dansk design, Moover Flot stand. Fejler ingenting. Kan skilles ad uden værktøj og lægges fladt sammen. Sender ikke. Den kan evt. afhentes i Hørsholm/Gentofte ved aftale.Type: Gyngehest Mærke: Moover Produkt: Dansk designMette M.Nøddebjerge
Anden arkitekt, Reol system, massiv teak ældre dansk design, fået oplyst det skulle være Poul Hundevad) bestående af moduler som kan opbygges som man vil. Denne opstilling består af 9 moduler + 2 sokler (længde pr sokkel 116 cm i alt 232 cm) Derudove
Messing lysestager, Dansk Designs, RETRO Smuk dansk lysestage i massiv messing. Den har patina. I bunden står der F.W.Danish Design. Højde 19 cm.Produkt: Messing lysestager, Dansk Designs Mærke: RETROOle D.Nørregade 307830 Vinderup2713209890 kr.